Jesteś w :

Kategoria główna

AGD

KUCHNIA I ŁAZIENKA

PODGRZEWACZE DO BUTELEK

»

ESPERANZA PODGRZEWACZ DO BUTELEK BROCCOLI LCD

esperanza-podgrzewacz-do-butelek-broccoli-lcd
esperanza-podgrzewacz-do-butelek-broccoli-lcdesperanza-podgrzewacz-do-butelek-broccoli-lcdesperanza-podgrzewacz-do-butelek-broccoli-lcd

ESPERANZA PODGRZEWACZ DO BUTELEK BROCCOLI LCDPodgrzewacz do butelek Esperanza BROCCOLI jest produktem niezbędnym wszystkim rodzicom przykładającym wagę do jak najbardziej prawidłowego sposobu odżywiania dziecka w najwcześniejszym etapie jego życie. Wielce istotne jest, by podawany pokarm miał odpowiednią temperaturę, gdyż zapewnia to właściwe trawienie, a co za tym idzie zdrowy rozwój dziecka.
Podgrzewacz posiada funkcję szybkiego lub wolnego trybu podgrzewania oraz utrzymywania stałej, nastawionej temperatury. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur, od 35°C do 80°C, płynnie regulowanym za pomocą wygodnego cyfrowego panelu. Czytelny wyświetlacz LCD wskaże wybraną temperaturę - w prosty, intuicyjny sposób każdy rodzic dobierze właściwą temperaturę podgrzewanego pokarmu.
Wewnętrzna duża średnica urządzenia - 80 mm - pozwala na zastosowanie dowlonej, dostępnej na polskim rynku butelki.i słoiczkach.
W skład zestawu wchodzi: podgrzewacz, pojemniczek do podgrzewania zupek, kaszek, przecierów z owoców i warzyw oraz przykrywka.
Podgrzewacz Esperanza BROCCOLI powinien znaleźć się na wyposażeniu rodziców każdego maluszka.

SZYBKIE I WYGODNE PODGRZEWANIE
DUZY OTWÓR Ø80 PASUJĄCY DO WSZYSTKICH BUTELEK NA POLSKIM RYNKU
PŁYNNA REGULACJA TEMPERATURY PODGRZEWANIA
ERGONOMICZNY KSZTAŁT

Moc: 100W
Zasilanie: 230V/50Hz
Długość kabla zasilającego: ok. 70 cm

© Esperanza sp. Jawna