Jesteś w :

Kategoria główna

AGD

ZDROWIE I URODA

PIELĘGNACJA PAZNOKCI

»

ESPERANZA LAMPA UV LED DO LAKIERU HYBRYDOWEGO TOPAZ 48W

esperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-topaz-48w
esperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-topaz-48wesperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-topaz-48wesperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-topaz-48wesperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-topaz-48w

ESPERANZA LAMPA UV LED DO LAKIERU HYBRYDOWEGO TOPAZ 48WDzięki profesjonalnej lampie UV ESPERANZA TOPAZ możesz zapomnieć o częstych wizytach w salonach kosmetycznych i drogich zabiegach manicure.
Za jej pomocą zrobisz to szybciej, taniej i dokładnie tak jak chcesz. Równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe, akrylowe, żelowe oraz inne preparaty do paznokci utwardzane światłem UV. Lampa doskonale sprawdzi się za równo w samodzielnej stylizacji manicure i pedicure jak i w profesjonalnych salonach piękności. Wyposażona jest w 23 wydajne diody LED emitujące białe światło o łącznej mocy 48W i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Posiada sensor ruchu oraz wyświetlacz z czasem utwardzania, które znacznie ułatwiają pracę. Twoje paznokcie będą piękne i lśniące przez wiele dni a nawet tygodni.

DUŻA MOC 48W
23 WYDAJNE DIODY LED
DO PROFESJONALNEGO MANICURE I PEDICURE
UTWRADZA ŻELE UV, LAKIERY HYBRYDOWE ORAZ PAZNOKCIE AKRYLOWE
SZYBKA I ŁATWA W UŻYCIU
ERGONOMICZNY KSZTAŁT
ENERGOOSZCZĘDNA

Zasilanie: 220-240 V
Częstotliwość: 50-60 Hz
Zużycie energii: 48W

© Esperanza sp. Jawna