Jesteś w :

Kategoria główna

AGD

ZDROWIE I URODA

PIELĘGNACJA PAZNOKCI

»

ESPERANZA LAMPA UV LED DO LAKIERU HYBRYDOWEGO DIAMOND 80W

esperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-diamond-80w
esperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-diamond-80wesperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-diamond-80wesperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-diamond-80wesperanza-lampa-uv-led-do-lakieru-hybrydowego-diamond-80w

ESPERANZA LAMPA UV LED DO LAKIERU HYBRYDOWEGO DIAMOND 80WDzięki profesjonalnej lampie UV ESPERANZA DIAMOND możesz zapomnieć o częstych wizytach w salonach kosmetycznych i drogich zabiegach manicure.
Za jej pomocą zrobisz to szybciej, taniej i dokładnie tak jak chcesz. Równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe, akrylowe, żelowe oraz inne preparaty do paznokci utwardzane światłem UV. Lampa doskonale sprawdzi się za równo w samodzielnej stylizacji manicure i pedicure jak i w profesjonalnych salonach piękności. Wyposażona jest w 36 wydajnych diod LED emitujących białe światło o łącznej mocy 80W i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Posiada sensor ruchu oraz wyświetlacz z czasem utwardzania, które znacznie ułatwiają pracę. Twoje paznokcie będą piękne i lśniące przez wiele dni a nawet tygodni.

BARDZO DUŻA MOC 80W
36 WYDAJNYCH DIOD LED
DO PROFESJONALNEGO MANICURE I PEDICURE
UTWRADZA ŻELE UV, LAKIERY HYBRYDOWE ORAZ PAZNOKCIE AKRYLOWE
SZYBKA I ŁATWA W UŻYCIU
ERGONOMICZNY KSZTAŁT
ENERGOOSZCZĘDNA
PODKŁADKA MOCOWANA NA 4 MAGNESACH

Zasilanie: 220-240 V
Częstotliwość: 50-60 Hz
Zużycie energii: 80W

© Esperanza sp. Jawna