Jesteś w :

Kategoria główna

AGD

ZDROWIE I URODA

DEPILATORY

»

ESPERANZA DEPILATOR, GOLARKA I FREZARKA DO STÓP WAIKIKI RÓŻOWA

esperanza-depilator--golarka-i-frezarka-do-stop-waikiki-rozowa
esperanza-depilator--golarka-i-frezarka-do-stop-waikiki-rozowaesperanza-depilator--golarka-i-frezarka-do-stop-waikiki-rozowa

ESPERANZA DEPILATOR, GOLARKA I FREZARKA DO STÓP WAIKIKI RÓŻOWA


Nie kupuj trzech różnych urządzeń aby pielęgnować swoje ciało. Nasz depilator, golarka i frezarka do stóp w jednym to doskonałe urządzenie zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Dzięki podwójnemu zasilaniu doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji jak i na wyjeździe.

Depilator, stworzony z 30 par pęset tak aby szybko i efektywnie usuwać najkrótsze, niechciane włoski  z cebulkami, by dłużej cieszyć się gładką skórą. Dzięki wbudowanemu światełku można usunąć włoski o długości 0,5mm nawet z najbardziej niewidocznych miejsc. Ruchoma głowica doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. Dzięki temu urządzeniu depilacja jeszcze nigdy nie była taka łatwa i szybka.

 

Golarka, jest przeznaczona dla osób, które maja zmniejszoną tolerancję na ból i delikatne części ciała jak pachy czy okolice bikini muszą usuwać goląc. Dzięki temu otrzymują gładkie ciało w komfortowy i delikatny sposób.

 

Frezarka do stóp, usuwa martwy, zrogowaciały naskórek z pięt i łokci delikatniej, szybciej, efektywniej i bezpieczniej od innych skrobaków.

 

Dane techniczne:

Zasilanie: ładowarka/akumulator zasilany sieciowo

Napięcie: 220-240V

Częstotliwość: 50-60HZ

Zużycie energii: 7W

Czas ładowania: 8-10h

Czas pracy: 30min.

© Esperanza sp. Jawna